سیگنالهای سه ستاره

 

تجربه جالبي كه در اين مدت بدستم اومده اينه كه در اكثر سيگنال هاي سه ستاره سهم چند روزي افت ويا در جا ميزند وبعد شروع به رشد ميكند.اگر سيگنال هاي سه ستاره رو خريداري كرديد و روز بعدش سهم منفي شد نگران نباشيد و سهامداري كنيد و يا در صورت استفاده از سيگنال هاي سه ستاره حتما بصورت پله اي خريد كنيد.بطور مثال من سهم غچين  رو در تاريخ ۹۸/۰۳/۰۵ در قيمت ۲۲۱۵۴ ریال که سيگنال سه ستاره بود خریداری کردم و بعد از چند روز درجا زدن در تاريخ ۹۸/۰۳/۱۲ شروع بحركت كرد وبصورت شارپي در مدت ۱۵ روزه حدود ۵۰ درصد رشد كرد.
خلاصه هر چقدر پاي برنامه سامان تريدر وقت بزاريد و معاملات و سيگنال ها رو رصد كنيد چيزاي بيشتري ياد ميگيريد و درصد خطا هاتون در انتخاب سيگنال پايين مياد.

 

توضیح : همانطور که آقای قاسمی فرمودند  سیگنالهای خرید سه ستاره جایگاه ویژه ای دارند و  هر  معامله گر  اگر در طول یکسال معاملاتی  عمده توجه خودش را  روی این سیگنالها بگذارد و با دقت و تمرکز آنها را انتخاب کند بازدهی بسیار خوبی را می تواند کسب کند  اما متاسفانه در بازار پارازیت های زیادی  وجود دارد و فکر معامله گر را بسمت روزمرگی و توجه به اخبار و حاشیه های زائد می نماید. در این ارتباط  خواندن  این مطلب را بشما پیشنهاد می کنیم .

 

آقای قاسمی برنده یک هفته اشتراک رایگان سامان تریدر

 

سیگنال سه ستاره

 

مطالب ارسالی توسط مدیر سایت بازنویسی می گردد.